Stigao je napokon i prvi dan najiščekivanijeg futsalskog turnira! Treće izdanje MC Plus Zagreb Winter Cupa počinje večeras u 20 sati u Nogometnom centru Šalata na Zagrebačkom Velesajmu.
U subotu je na rasporedu šest utakmica, od čega su četiri u ženskoj konkurenciji. Podsjećamo da je MC Plus Zagreb Winter Cup u više navrata, od strane samih natjecatelja, proglašen za najjači ženski futsal turnir u regiji.
Turnir će otvoriti ŽFK Fon iz Beograda i ŽNK Vrbovec, dok će vjerojatno najzanimljivija utakmica prvog dana natjecanja biti ona između MNK Alumnus-SC Flegar i zadarskih MNK Futsal Super Chicks.
Zahvaljujući Meteora Produkciji, koja je jedan od pokrovitelja ovogodišnjeg izdanja MC Plus Zagreb Winter Cupa, osiguran je prijenos uživo (LIVESTREAM) prvog natjecateljskog dana, kojeg ćete moći pratiti od 20 sati.
MC plus Zagreb Winter Cup, raspored
Subota, 17. prosinca:
ŽFK FON – ŽNK Vrbovec (žene) 20 sati
Galaxi bar Dubrava – Zovi HAK (U-17) 20.40 sati
ImpetusMobile – InTeam2 (žene) 21.15 sati
Poliklinika Milojević – ŽFK FON (žene) 21.55 sati
MNK Alumnus-SC Flegar – Super Chicks (žene) 22.35 sati
Tesla – Pudić Prijevoz (U-19) 23.15 sati







