Split vodeći nakon trećeg kola; Vulić: “Moramo biti iskreni, Osijek je u drugom poluvremenu bio bolja momčad”

Split - Osijek, Foto Facebook

Nogometaši Splita ostvarili su i drugu prvenstvenu pobjedu na otvaranju nove sezone Prve lige, nakon što su s 2:1 svladali Osijek te su sa sedam bodova i dalje na vrhu prvenstvene ljestvice.

Crveni su utakmicu odlučili golovima Blagojevića i Špehara, dok je za Osijek zabio Šorša u nastavku. gosti su imali inicijativu te su bili bolja ekipa u drugom poluvremenu, međutim, nisu uspjeli doći do izjednačenja.

“Što reći kada nakon mirnih 20 minuta gdje smo imali 2:0 i šansu za treći pogodak, dovedemo sami sebe u situaciju da čupamo ta tri boda za koja moramo reći kako nisu bila sigurna jer je Osijek odigrao fantastično drugo poluvrijeme. Moram im čestitati, a ja nisam zadovoljan kako smo odigrali drugo poluvrijeme. Iskreno, bila je ovo puno teža utakmica od Lokomotive jer su Osječani puno agresivniji, poletniji, brži i konkretniji,” rekao je trener Zoran Vulić nakon pobjede.

U idućem kolu Splitovci gostuju kod Intera: “Bodovno je odlično, ne smijemo tražiti više, ali također trebamo biti iskreni i reći da je Osijek u drugom dijelu bio bolja momčad od nas, vladali su terenom što mi nikako nije drago. Ali, imam dosta posla za raditi, znate da smo momčad koja je još u pelenama, u razvoju, dolaze nam igrači i kompletiramo se tijekom prvenstva.”

“Ne možemo biti zadovoljni kako smo ušli u utakmicu. Imali smo previše slabih točaka, uspjeli smo uhvatiti priključak ovim golom, ali nismo imali preciznosti. U drugom poluvremenu smo bili konkretniji, ali nam je nedostajao jedan igrač koji bi zabio. No, moramo biti zadovoljni s ovim što imamo,” kratak je bio trener Osječana Dražen Besek poslije poraza u Parku Mladeži.

U nedjelju će na teren Zagreb i Rijeka i Istra i Hajduk u Puli, dok će kolo zaključiti u ponedjeljak Slaven Belupo i Lokomotiva. (Foto: Facebook)

AKTUALNO NOGOMET

Ostavi komentar