Cindrić: Sanjao sam ovaj trenutak! Karačić: Čupić mi je obećao minimalno finale! Stepančić: Za ovo smo se spremali cijele sezone!

Cindrić

Spektakularnim finalom u Kölnu od 18 sati zaključit će se još jedna sezone EHF Lige prvaka. Za trofej najbolje europske rukometne momčadi borit će se debitant na završnom turniru, skopski Vardar, kojeg su do finala nosili hrvatski reprezentativci Luka Cindrić, Ivan Čupić i Igor Karačić te moćni PSG, za kojeg igraju igrači poput Karabatića, Hansena, Omeyera, našeg Luke Stepančića. koje s klupe vodi iskusni hrvatski strateg Zvonimir Noka Serdarušić.

“Presretan sam nakon ovakve napete završnice. Čestitam svojim suigračima i pozdravljam sve navijače koji su stigli u dvoranu i koji su uz nas u Makedoniji i diljem svijeta. Sanjali smo ovaj trenutak, od početka sezone smo vjerovali kako možemo ovo ostvariti. Uspjeli smo na kraju izvući nešto, uspio sam zabiti! Možda su mi ostavili malo previše prostora. Svi smo igrali odlično! pokušat ćemo se odmoriti, PSG je vrhunska momčad s vrhunskim igračima i pokušat ćemo ih iznenaditi,” poručio je heroj Vardara Luka Cindrić.

“Četiri godine nismo uspjeli doći na Final Four i sada smo ušli u finale. Lavovski smo se borili! Nećemo se sada predati, smirit ćemo se i koncentrirati kako bismo dali svoj maksimum. PSG je na papiru jača ekipa, ali mi igramo odlično,” naglasio je Karačić te u dobrom raspoloženju dodao:

“Čupić je lani rekao ‘ja kad dođem igramo minimalno finale’, a to se i ostvarilo!”

“Bilo je kod mene malo zasićenja i umora i trebalo mi je vremena da se ponovno vratim u pravu formu,” dodao je Čupko.

“Pripremali smo za ovu utakmicu s Barcelonom dva tjedna. Pokazali smo kako možemo igrati na vrhunskoj razini svih 60 minuta protiv sjajne ekipe kao što je Barcelona. Finale se igra samo možda jednom u karijeri i moramo biti spremni. Moramo napraviti sve da to bude naš dan i da osvojimo!”

“Ulazak u finale je sjajan osjećaj, ali moramo ostati čvrsto na zemlji. No, zbog finala smo došli u Köln i moramo ostati smireni. To je utakmica za koju smo se spremali cijele sezone. Vardar nam je mala nepoznanica, ali bit ćemo spremni,” naglasio je Stepančić.

Utakmicu za treće mjesto od 15.15 sati igraju Veszprem i Barcelona.

RUKOMET