Borna Ćorić odličnom je igrom izborio svoje drugo ATP finale u karijeri! Nakon što je ranije ove godine poražen u finalu Chennaija od Stana Wawrinke, u Marakešu će imati prilike protiv Argentinca Delbonisa, 47. tenisača svijeta.
Mladi hrvatski tenisač je za dva sata na terenu svladao Jirija Veselog, u dva rezultatski identična seta, sa 7:6(5) i 7:6(5).
U prvoj dionici je Ćorić propustio break prednost, u drugoj Vesely, a u konačnici je Borna bio prisebniji kod ključnih poena koji su u tie-breaku otišli na njegovu stranu.
Hrvatski tenisač Marin Draganja nije uspio osvojiti naslov u parovima na ATP turniru u Marakešu. S Pakistancem Qureshijem izgubio je finale od argentinske kombinacije Guillermo Duran i Maximo Gonzalez sa 6:2, 3:6, 10:6.
Najveće uspjehe u dosadašnjoj karijeri Draganja je ostvario s Fincem Henrijem Kontinenom, uz tri naslova i dva finala. jednu titulu i jedno finale ima s Matom Pavićem. (Foto: Aircel Chennai Open)







