Fenomenalni Karačić odveo Vardar u Köln!

Karačić

Rukometaši skopskog Vardara sačuvali su 31:23 prednost iz prve četvrtfinalne utakmice te su nakon 29:25 poraza na gostovanju kod MOL-Pick Szegeda izborili Final Four EHF Lige prvaka.

Domaćin je na poluvremenu imao dovoljnih osam razlike, no, u nastavku je Vardar uspio zaustaviti nalet Szegeda.

Fenomenalan je bio Igor Karačić, koji je predvodio skopsku momčad s osam golova iz 12 pokušaja, uz četiri asistencije! Ivan Čupić je dodao dva pogotka (2/4).

U redovima domaćina Alilović je imao sedam, a Šego dvije obrane. Alen Blažević nije nastupio.

Cindrić, Mamić i Ivić u dramatičnoj završnici okršaja s moćnim PSG-om izborili Final Four

Manuel Štrlek s Veszpremom potvrdio kartu za Köln

Karačić i Čupić priključili su se tako Luki Cindriću, Marku Mamiću i Filipu Iviću, koji su Final Four izborili s poljskim Kielceom u dramatičnom okršaju s PSG-om. U Kölnu će se za naslov prvaka Europe boriti i Manuel Štrlek s mađarskim Veszpremom te Barcelona, koja jedina u svojim redovima nema hrvatskih rukometaša.