Halilović i Kalaica zabili za remi u Italiji: Podržite mlade Vatrene na Euru

111

Mlada hrvatska U-21 nogometna reprezentacija odigrala je 2:2 na gostovanju kod Italije, u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za Europsko prvenstvo, koje se u lipnju igra upravo u Italiji i San Marinu.

Gračanovi izabranici na poluvremenu su gubili s dva gola razlike. Međutim, u nastavku je uslijedio povratak mladih Vatrenih. Igrala se 58. minuta kada je Halilović s dvadesetak metara naciljao donji kut talijanskog vratara, a u 78. minuti Kalaica se najbolje snalazi u gužvi u talijanskom šesnaestercu za konačnih 2:2.

Mlada reprezentacija bila je bez usluga Brekala i Vlašića, koji su bili u A selekciji za utakmice s Azerbajdžanom i Mađarskom.

“Bila je to vrlo teška utakmica s obzirom da su nam neki igrači nedostajali, a neki nisu u pravom natjecateljskom ritmu. Rezultatom smo stoga zadovoljni. U prvom se poluvremenu vidjelo da su pojedini igrači malo impresionirani, ali najvažnije je što smo naposljetku došli do pozitivnog ishoda,” rekao je nakon susreta izbornik pa dodao:

“Igrači su susret završili puni samopouzdanja, i otvorile su nam se neke nove mogućnosti. Ova je momčad povratkom pokazala karakter, pogotovo kada se uzme u obzir da smo u nastavku – bez obzira na talijanske prigode – imali još obećavajućih situacija.”

Hrvatska će na europskoj smotri u lipnju igrati u Skupini C, zajedno s Engleskom, Francuskom i Rumunjskom, dok će Italija snage odmjeravati sa Španjolskom, Poljskom i Belgijom u Skupini A.

Hrvatska: Posavec (46′ Grbić), Uremović, Sosa (64′ Mamić), Šunjić, Kalaica, Katić, Bradarić (87′ Čabraja), Bašić (46′ Majer), Jakoliš (46′ Kulenović), Halilović (64′ Murić), Bistrović (46′ Ivanušec). Izbornik: N. Gračan.

Ulaznice za navedene okršaje možete kupiti putem interneta na sljedeći način:
1. Posjetite internetsku stranicu croatianfans.vivaticket.it i upišite svoju adresu elektronske pošte kako biste zaprimili poseban promotivni kod za hrvatske navijače.
2. Otvorite poruku elektronske pošte s promotivnim kodom i slijedite poveznicu do portala za kupnju ulaznica.
3. Na poveznici možete kupiti do četiri ulaznice prve kategorije u sektoru hrvatskih navijača. Ulaznice su uz promotivni kod dostupne po sniženim cijenama:

Cijena ulaznice za odrasle: 5 eura
Cijena ulaznice za osobe mlađe od 21 godine: 3 eura

Također su dostupne i tzv. “follow your team” ulaznice za navijače koji mlade Vatrene žele podržati na svim utakmicama.