Svjetski viceprvak Mario Mandžukić ipak je pronašao novi klub te će u nastavku svoje bogate karijere nastupati za katarski Al-Duhail.
Mandžo je preko Marsonije, Zagreba i Dinama otišao u njemački Wolfsburg pa u Bayern, s kojim je osvojio Ligu prvaka, UEFA Superkup i naslov svjetskog klupskog prvaka. Nosio je dres madridskog Atletica prije nego je 2015. stigao u Juventus, gdje je osvojio čak osam trofeja.
Međutim, prije početka aktualne sezone u Juve je stigao Maurizio Sarri, koji ga je jednostavno otpisao te mu nije dao niti minute na travnjaku.
U Al-Duhailu će ga voditi Rui Faria, dugogodišnji pomoćnik Jose Mourinha, ugovor je potpisao do ljeta 2021. godine, a prema neslužbenim informacijama trebao bi u trenutno vodećoj momčadi katarskog prvenstva po sezoni zaraditi oko sedam milijuna eura.
Mandžo se od Vatrenih oprostio nakon srebra u Rusiji, za Hrvatsku je nastupio 89 puta i zabio 33 pogotka, uključujući i onaj vrijedan finala Svjetskog prvenstva.