Mininogometni Kup Hrvatske u Ivanić-Gradu

Mininogometni kup

Na ovogodišnjem izdanju mininogometnog Kupa Hrvatske sudjelovat će 16 momčadi, a prve četiri momčadi plasirat će se u Ligu prvaka, koja će se u rujnu odigrati u slovenskim Termama Čatež.

Opet će Ivanić-Grad biti domaćin najboljim mininogometnim ekipama, koje će se u subotu i nedjelju boriti za trofej.

Na teren u Ivaniću istrčat će preko 300 registriranih igrača, a organizatori očekuju više od tisuću gledatelja.

Utakmice započinju u subotu točno u podne, a sve do navečer igraju se utakmice po skupinama te utakmice osmine finala u večernjim satima.

Nedjelja je rezervirana za četvrtfinala, polufinala, utakmicu za treće mjesto te finale.

Branitelj naslova je šibenska ekipa CB Kula, a među favoritima za dobar rezultat su još i varaždinski Art Metali Junajted, zagrebački MK Dinamo, MNK Biljevec, Veni Vidi Vici iz Opuzena…

Mininogometni Kup Hrvatske, raspored, subota:

12:00 CB BONUS – HOTEL SPORT
12:40 EURO-FERO – PATROLA
15:00 CB BONUS – TOPNICI
15:40 ART METALI JUNAJTED – EURO-FERO
16:20 TOPNICI – HOTEL SPORT
17:00 ART METALI JUNAJTED – PATROLA
17:40 MNK DRUŠKOVEC – RAVEN
18:20 MNK NOVAKI – MFC EXPENDABLES
19:00 MNK DRUŠKOVEC – MNK DRAGE
19:40 MNK NOVAKI – MNK RUPE
20:20 RAVEN – MNK DRAGE
21:00 MFC EXPENDABLES – MNK RUPE

Subota 9. lipnja – osmina finala
21:40 Pobjednik grupa C – drugoplasirani grupa D (par X)
22:20 Pobjednik grupa D – drugoplasirani grupa C (par Y)
23:00 Pobjednik grupa A – drugoplasirani grupa B (par Z)
23:40 Pobjednik grupa B – drugoplasirani grupa A (par Q)

Nedjelja 10.lipnja – četvrfinale
10:30 CB KULA – pobjednik čtf para Q (polufinalni par A)
11:20 MNK BILJEVEC – pobjednik čtf para Z (polufinalni par B)
12:10 MK DINAMO – pobjednik čtf para X (polufinalni par C)
12:55 VENI VIDI VICI – pobjednik čtf para Y (polufinalni par D)

Nedjelja 10.lipnja – polufinale
13:50 pobjednik par A – pobjednik par B
14:40 pobjednik par C – pobjednik par D

Nedjelja 10.lipnja – 3.mjesto

15:20 utakmica za 3.mjesto

Nedjelja 10.lipnja – FINALE

16:15 FINALE

NOGOMET