Modrić, Kovačić i Lovren u četvrtfinalu Lige prvaka, Mandžukić ne igra protiv Tottenhama

PSG

Četvrtfinale Lige prvaka osigurali su Luka Modrić i Mateo Kovačić, branitelji naslova s madridskim Realom, te Dejan Lovren s Liverpoolom.

Madriđani su nakon 3:1 pred svojim navijačima slavili i u Parizu s 2:1.

Luka Modrić je zbog problema s ozljedom dvoboj odgledao s klupe, dok je priliku od prve minute dobio Mateo Kovačić. U 32. minuti je zaslužio žuti karton, a na terenu je bio do 71. minute kad je umjesto njega ušao Kroos.

Kraljevski klub pobijedio je zahvaljujući golovima Ronalda i Casemira, dok je za domaće zabio Cavani. Od 66. minute PSG je igrao bez isključenog Verrattija.

Liverpool je na gostovanju u Portu slavio 5:0 i uzvrat na Anfieldu bio je samo formalnost. Završilo je bez postignutih pogodaka, a Dejan Lovren je u obrani Redsa odradio cijeli dvoboj.

U srijedu igraju Manchester City i Basel (4:0) te Tottenham i Juventus (2:2), koji će u uzvratu u Londonu biti bez usluga ozlijeđenog Marija Mandžukića.

Idućeg utorka igraju Roma i Šahtar (1:2) te Manchester United i Sevilla (0:0), dok su u srijedu 14. ožujka na rasporedu susreti Bešiktaša i Bayerna (0:5) te Barcelone i Chelseaja (1:1).