Spektakularan preokret Našičana i veliko slavlje u završnici dvoboja u Mađarskoj

Foto RK Nexe

Rukometaši Nexea savršeno su otvorili natjecanje u skupini EHF Kupa, minimalnim slavljem na gostovanju kod mađarske Tatabanye u Györu.

Domaćin je u nastavku imao i pet golova viška, tri minute prije kraja bilo je 27:25, ali su Našičani pod vodstvom Hrvoja Horvata velikim preokretom i golovima Šipića i Lebana stigli do 27:28 pobjede i važnih bodova.

Predvodili su Ante Gadža i Marin Jelinić s po šest golova, a sjajnim intervencijama istaknuo se i vratar Moreno Car.

U redovima Tatabanye nije bilo hrvatskog reprezentativca Jakova Vrankovića.

NEXE: Lelić, Šipić 4, Gadža 6, Leban 1, Eter, Zrnić 4, Mrđenović, Barišić Jaman 2, Car, Buvinić 3, Jelinić 6, Vida 1, Lončar 1, Lavrič, Tomić, Jaganjac. Trener: Hrvoje Horvat