Tudor razočarao navijače Galatasaraya ranim ispadanjem iz Europe, Bjelica s Lechom nadoknadio zaostatak!

Tudor, Galatsaray

Igor Tudor ispao je iz kvalifikacija Europske lige te je upitna njegova budućnost na klupi turskog Galatasaraya!

Tudor je u prvoj utakmici na gostovanju kod švedskog Östersunda poražen 2:0, a niti pred svojim navijačima nije mogao doći do pobjede…

Završilo je 1:1, što je izazvalo ogromno razočaranje kod navijača ovog turskog velikana.

Nenad Bjelica uspio je s poljskim Lechom nadoknaditi 3:2 zaostatak iz prve utakmice protiv norveškog Haugesunda.

Jevtić je prekrasnim pogotkom doveo Lech u vodstvo u 32. minuti. Gosti su prijetili, no, tek iz kontranapada u trećoj minuti sudačke nadoknade Nielsen je zabio za konačnih 2:0 i potvrdu prolaza.

Norvežani su od 64. minute igrali bez isključenog Abdija, a Mario Šitum kod Lecha odigrao je cijelu utakmicu i tri minute prije kraja zaradio