[VIDEO] Badelj zabio prvijenac za Lazio u porazu kod Genoe, asistencija Mandžukića i Brekala

Lazio

Milan Badelj zabio je svoj prvi pogodak za Lazio u 2:1 porazu na gostovanju od Genoe.

Hrvatski reprezentativac pogodio je mrežu u samom finišu prvog dijela, ali je domaćin u nastavku stigao do preokreta.

Badelj je u Lazio stigao ove sezone i nije se u potpunosti nametnuo treneru Simoneu Inzaghiju.

Mario Mandžukić upisao je asistenciju u pobjedi Juventusa nad Frosinoneom, dok je Josip Brekalo isti doprinos dao u pobjedi Wolfsburga nad Mainzom.

Juve je slavio 3:0, a Mandžo je asistirao Ronaldu za treći gol Stare dame.

Istim je rezultatom Wolfsburg kod kuće pobijedio Mainz u sklopu 22. kola Bundeslige…

Već u četvrtoj minuti Josip Brekalo asistira strijelcu Arnoldu za vodstvo.

U subotnjoj utakmici Championshipa između Aston Ville i West Bromwich Albiona (0:2), Lovre Kalinić zadobio je udarac u glavu zbog kojega je u 46. minuti zamijenjen.

Hrvatski je vratar potom obavio potrebne liječničke preglede na kojima je utvrđeno kako nije bilo nikakvih ozbiljnijih posljedica te bi se trebao kroz nekoliko dana vratiti redovnim treninzima, prenosi hns-cff.hr.