[VIDEO] Brekalo spektakularno zabio, prvijenci Pjace i Halilovića

Wolfsburg

Josip Brekalo ponovno je obradovao navijače Wolfsburga, zabivši sjajan pogodak u 23. kolu Bundeslige i uvjerljivoj 4:0 pobjedi nad Mainzom.

Hrvatski reprezentativac fantastičnim dalekometnim udarcem načeo je suparničku mrežu, a za konačnih 4:0 pobrinuli su se dva puta Steffen te jednom Gerhardt.

Brekalo je igru napustio u 82. minuti, prepustivši mjesto Karamoku, a Marin Pongračić zbog suspenzije nije imao pravo nastupa.

Wolfsburg zauzima sedmo mjesto ljestvice s dva boda manje od šestoplasiranog Schalkea, a bodovno je poravnat s Kramarićevim Hoffenheimom.

Marko Pjaca u nedjelju je postigao svoj prvi pogodak u dresu Anderlechta te tako dao doprinos visokoj 6:1 pobjedi nad Eupenom.

Pjaca je svoj prvijenac postigao u 25. minuti utakmice, a to je već bio treći gol domaćih.

Na terenu je bio do 67. minute, a ovo mu je bio i prvi nastup u početnoj jedanaestorici belgijskog velikana.

Alen Halilović postigao je svoj prvi pogodak u dresu nizozemskog Heerenveena te svojoj momčadi po ulasku s klupe osigurao bod protiv ADO Den Haaga.

U igru je ušao u 69. minuti, a desetak minuta kasnije je vrhunskim udarcem s 15 metara pronašao suprotne rašlje za izjednačenje na konačnih 2:2.