[VIDEO] Dalić s tribine gledao povratak svog Varaždina među prvoligaše!

Varaždin

Nogometaši Varaždina izborili su povratak u prvoligaško društvo nakon što su u izravnom dvoboju s 3:1 svladali Šibenik, koji će se za ulazak u HT Prvu ligu u dodatnim kvalifikacijama boriti s Istrom 1961.

Domaći su poveli preko Leona Benka iz penala u finišu prvog dijela, dok su Šibenčani do izjednačenja stigli odmah početkom nastavka, zabio je Prince Ampem. Prednost Varaždinu vraća Glavica, a veliku feštu potvrđuje Benko svojim drugim golom u 77, minuti dvoboja.

Gosti su 20-ak minuta prije kraja ostali bez isključenog Bilića i tako dodatno olakšali posao ekipi Branka Karačića.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Congrats for @nkvarazdin with promotion to @prvahrvatskaliga #croatia #croatiafootball

Objavu dijeli Mindaugas Nikoličius (@niko_mrfootball)

Utakmicu su s rasprodanih tribina pratili brojni hrvatski nogometni djelatnici, a među njima je bio i izbornik Vatrenih Zlatko Dalić, koji je posebno vezan za Varaždin.

Bravo Varaždin !!! Hvala Vam dragi navijači na sjajnoj podršci! Objavu dijeli Zlatko Dalic (@daliczlatko)