[VIDEO] Dinamo ‘petardom’ otvorio sezonu i najavio pohod na Ligu prvaka!

Dinamo, Hapoel

Nogometaši Dinama deklasirali su izraelski Hapoel Beer-Shevu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu prvaka.

Modri su na Maksimiru slavili s 5:0 (2:0) te su tako praktički osigurali mjesto u idućoj rundi.

Hajrović i Oršić zabili su u prvom poluvremenu, dok su u nastavku posao dovršili kapetan Ademi, s dva pogotka, te Hodžić, u završnici dvoboja.

Imali su i gosti svoje prilike, ali su na visini zadatka bili vratar Zagorec, dok je Stojanović u prvom poluvremenu glavom izbio loptu s gol-linije.

Dinamo je tako na najbolji mogući način otvorio sezonu i na pozvao navijače na tribine.

Hrvatski prvak već u petak u prvom kolu domaćeg prvenstva dočekuje Rudeš, dok je uzvrat u Izraelu na rasporedu 31. srpnja.

U trećem kolu klvaifikacija Lige prvaka ekipa Nenada Bjelice igrat će  protiv pobjednika susreta kazahstanske Astane i danskog Midtjyllanda.

Dinamo: Zagorac – Stojanović, Teophile, Dilaver, Leovac – Ademi – Hajrović (od 86. Fiolić), Olmo, Gojak, Oršić (od 74. Šitum)  – Budimir (od 70. Hodžić). Trener: Nenad Bjelica.