[VIDEO] Dinamovi mladi Plavi lavovi u četvrtfinalu UYL Lige prvaka!

Dinamo

Mladi nogometaši Dinama izborili su četvrtfinale UEFA Lige prvaka mladih, nakon što su boljim izvođenjem jedanaesteraca s konačnih 8-7 izbacili Bayer u Münchenu!

U dramatičnom okršaju igrači pod vodstvom Igora Jovičevića imali na poluvremenu prednost od dva pogotka, ali su domaći uspjeli u završnici doći do izjednačenja na 2:2, autogolom Joška Gvardiola.

Već u drugoj minuti zabio je Tomislav Krizmanić, na dodavanje Bernarda Karrice, dok je nakon pola sata igre asistent povećao vodstvo mladih Plavih lavova.

Ponovno je u raspucavanju jedan od junaka bio vratar Renato Josipović, a precizni su bili Godoy, Julardžija, Krizmanić, Gvardiol, Janković i Hrvoj.

Dinamo će u četvrtfinalu 17. ili 18. ožujka na svom terenu ugostiti Benficu koja je osmini finala pobijedila Liverpool s 4-1.

Pobjednik će izboriti plasman na završni “Final Four” koji će se od 17. do 20. travnja održati u Nyonu.

Bayern je vodio 3-1, imao je penal za prolazak, ali na kraju su slavili Dinamovci.