[VIDEO] Drama u Madridu: Mandžukić dvostruki strijelac, Modrić i Kovačić ipak u polufinalu!

Mandžukić, Juve

Nogometaši Juventusa bili su korak do senzacije i prolaska u polufinale Lige prvaka. Nakon poraza na svom terenu 3:0, pred gostujućim su navijačima nadoknadili zaostatak, uz dva pogotka Marija Mandžukića. No, Real je u sudačkoj nadoknadi iz penala stigao do zgoditka koji je ‘ubio’ sve nade navijača Stare dame.

Engleski sudac Michael Oliver je dosudio dvojbeni kazneni udarac kojeg je realizirao Cristiano Ronaldo, dok je legendarni vratar Buffon zbog prigovora zaradio crveni karton i isključenje.

Mandžo je mrežu domaćina pogodio već u drugoj minuti, dok je u 37. ponovno bio precizan glavom. Matuidi je pola sata prije kraja osigurao tri gola viška Juveu, ali ipak niti to nije bilo dovoljno, barem za produžetak.

Hrvatski napadač odigrao je cijel dvoboj, dok je Luka Modrić na terenu bio do 75. minute, kad je umjesto njega ušao Kovačić.

U polufinalu će još igrati Roma, Bayern i Liverpool Dejana Lovrena, a ždrijeb je u petak 13. travnja.