[VIDEO] Dvostruki strijelac Hajradinović spektakularnim pogotkom osigurao novo slavlje Osječana!

NK Osijek

Nogometaši Osijeka svladali su Lokomotivu s 2:1 te su prije nedjeljnog derbija Dinama i Rijeke privremeno zasjeli na vrh prvenstvene ljestvice.

Hajradinović je Osječane doveo u vodstvo u sedmoj minuti, iz penala kojeg je izborio Mudražija.

Lokosi su izjednačili iz kaznenog udarca u 70. minuti. Radonjić je pucao, Malenica je bio na lopti, ali su gosti ipak slavili pogodak.

Ipak, samo četiri minute kasnije Hajradinović donosi pobjedu i tri boda Bijelo-plavima, sjajnim dalekometnim udarcem u gornji desni kut.

U nedjelju još Gorica gostuje u Puli od 18.30 sati, dok je okršaj Dinama i Rijeke na Maksimiru na rasporedu od 21 sat. (Foto: NK Osijek)