[VIDEO] Fantastičan gol Kranjčara za Rangerse, Bilić prekinuo seriju poraza, Kovač izgubio na gostovanju

Slaven Bilić

U susretu sedmog kola engleskog nogometnog prvenstva Slaven Bilić i njegov West Ham odigrali su kod kuće 1:1 protiv Middlesbrougha te su tako stigli do prvog boda

nakon četiri uzastopna poraza.

Pogodak za konačni rezultat zabio je Payet.

Čekićari su i dalje u zoni ispadanja, na 18. poziciji sa samo četiri osvojena boda.

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač doživio je drugi bundesligaški poraz sezone, na gostovanju kod Freiburga. Domaćin je do prednosti stigao u četvrtoj minuti te ju
je zadržao do kraja dvoboja.

Eintracht je na osmoj poziciji s deset osvojenih bodova u šest kola.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić asistirao je za prvi pogodak Hoffenheima u 2:! slavlju kod Ingolstadta. Hoffenheimu je to druga pobjeda sezone i trenutno
imaju deset bodova.

U 2:2 remiju Darmstadta i Werdera oba zgoditka za domaće zabio je hrvatski internacionalac Antonio-Mirko Čolak. Darmstadtu je to peti osvojeni bod.

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar zabio je prvi prvenstveni gol za Rangerse u 2:0 pobjedi nad Patrickom.

Kranjčar je zabio za vodstvo domaćih u 33. minuti dvoboja.

rangersima je to treća pobjeda i s 12 bodova su na petom mjestu, sedam bodova manje od vodećeg Celtica, koji još nije igrao svoju utakmicu osmog kola.

NOGOMET