[VIDEO] Gol i asistencija Perišića u ‘razbijanju’ Fiorentine, Vida zabio u Ukrajini, Leko nastavio savršeni niz u Belgiji

Perišić, Bogdanović, Instagram

U prvom kolu nove sezone Serie A Inter je na svom travnjaku ‘razbio’ Fiorentinu, uz pogodak i asistenciju sjajnog Ivana Perišića.

Hrvatski reprezentativac je u prvom poluvremenu sjajnim ubačajem omogućio gol Icardiju, dok je desetak minuta prije kraja postavio na konačnih 3:0.

Perišić je na terenu bio cijeli dvoboj, dok je Marcelo Brozović iz igre izašao u 71. minuti. Fiorentina je bila bez Nikole Kalinića, koji će u ponedjeljak potpisati za Milan, dok je Milan Badelj cijeli susret odgledao s klupe.

U strijelce se upisao i Domagoj Vida, koji je zabio u 4:1 pobjedi kijevskog Dynama nad Stalom. Reprezentativni branič precizan je bio u 41. minuti, nakon kornera Guseva.

Josip Pivarić izašao je iz igre već u osmoj minuti zbog ozljede glave.

Genoa Ivana Jurića je odigrala tek 0:0 na gostovanju kod Sassuola.

Istim rezultatom sezonu je u Njemačkoj otvorio i Niko Kovač s frankfurtskim Eintrachtom, na gostovanju kod Freiburga.

Fenomenalan posao u Belgiji radi Ivan Leko, koji je s Club Bruggeom upisao i četvrtu pobjedu u četvrtom ovosezonskom nastupu. Brugge je slavio 2:! kod Kortrijka. Svih 12 bodova osvojio je i Charleroi.

Dobro je sezonu u domaćem prvenstvu otvorio i Igor Tudor, Galatasaray je do pobjede stigao i u drugom kolu, kod Osmanlispora. Tudorova momčad jedina je koja poslije dva kola ima savršeni učinak. (Foto: Instagram)