[VIDEO] Hrvatska bez prednosti prije uzvrata u Dubrovniku, Luketin i Jelovčić spasili Hrvatsku poraza u Francuskoj!

Hrvatska FFFtv

Hrvatska futsalska reprezentacija nije uspjela slaviti na gostovanju u Francuskoj, u prvom susretu dodatnih kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo u Sloveniji početkom iduće godine.

Francuzi su vodili od sedme minute, a na konačnih 1:1 zabio je Franco Jelovčić u 34. minuti dvoboja.

Vratar Luketin pružio je sjajnu partiju i jedan je od najzaslužnijih što Hrvatska na uzvratu neće morati ganjati rezultatski zaostatak.

Uzvrat u Dubrovniku igra se 26. rujna u Dvorani Gospino polje s početkom u 19 sati.

Hrvatska: Luketin, Jelovčić, Marinović, Novak, Suton, Jukić, Grcić, Babić, Perić, Postružin, Kanjuh, Horvat, Jelavić, Đuraš. Izbornik: Mato Stanković