[VIDEO] Inter iz dvojbenog penala u završnici ‘slomio’ Istru u Puli

Demoni, Istra 1961

U prvom susretu 32. kola HT Prve lige Inter je na gostovanju u Puli svladao Istru 1961 rezultatom 4:2.

Domaći su poveli u 19. minuti preko Rocea i prednost su sačuvali do poluvremena. Međutim, početkom drugog dijela ekipa iz Zaprešića golovima Blaževića i Andrića dolazi do preokreta.

Pola sata prije kraja domaćin izjednačuje, zabio je Matei, ali na kraju je pobjedu ipak slavio Inter.

Sudac Pejin je u 87. minuti svirao dvojbeni penal za Istru, siguran realizator bio je Andrić, dok je Blažević u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat.

U subotu u 17 sati na rasporedu je okršaj Dinama i Rijeke na Maksimiru, dok od 19 sati Osijek dočekuje Lokomotivu. U nedjelju veliki derbi začelja igraju Rudeš i Cibalia, dok Hajduk gostuje u Koprivnici.