[VIDEO] Kramarić dvostruki strijelac u važnoj pobjediHoffenheima, Kovačev Eintracht stradao kod Mainza

Kramarić, Instagram

U važnoj gostujućoj 3:5 pobjedi Hoffenheima u borbi za izravan plasman u Ligu prvaka hrvatski nogometni reprezentativac zabio je dva pogotka.

Gosti su na poluvremenu vodili 3:0, Kramarić je zabio u 11. minuti, dok je poentirao i početkom nastavka.

Hoffenheim je imao 5:0, a domaćin je u završnih pola sata tek ublažio poraz.

Kramarićeva momčad sada se bodovno (61) izjednačila s dortmundskom Borussijom, kolo prije kraja Bundeslige.

Hrvatskom napadaču to je 15. gol sezone, uz osam asistencija te je na šestom mjestu najboljih topnika njemačkog prvenstva.

Niko Kovač je sa svojim Eintrachtom teško stradao kod Mainza, iako je golovima Hrgote krajem prvog i Seferovića početkom drugog dijela imao 2:0 prednost. Domaći su u posljednjih 30 minuta postigli četiri pogotka, za pobjedu kojom su od zone ispadanja pobjegli na dva boda.

Eintracht je na 11. poziciji s 41. bodom, no, Kovač već sada sigurno razmišlja o finalu DFB Kupa, koje je u Berlinu na rasporedu 27. svibnja.