[VIDEO] Kramarić i Rebić zabili i asistirali, Kovač slavi pobjedu Eintrachta, novi gol Halilovića u Primeri!

Rebić, Eintracht Frankfurt

Andrej Kramarić potvrdio je svoju sjajnu formu još jednom odličnom partijom u Bundesligi. Zabio je pogodak, upisao je asistenciju, ali njegov Hoffenheim nije uspio doći do bodova kod Borussije u Mönchengladbachu.

Gosti su u 13. minuti poveli preko Hubnera, nakon ubačaja iz kuta Kramarića, dok je 20-ak minuta kasnije poravnao Josip Drmić, švicarski reprezentativac hrvatskih korijena.

Kramarić je iz penala u 58. minuti ponovno vratio prednost Hoffenheimu, ali je susret na kraju završio bez pobjednika, rezultatom 3:3.

Eintracht Nike Kovača bio je uvjerljiv pred svojim navijačima, s 3:0 je svladan Mainz.

Ante Rebić prvo je asistirao za drugoi gol Eintrachta u  23. minuti…

U 41. minuti zabio je Rebić za konačni ishod, sjajnim udarcem malo izvan kaznenog prostora.

U španjolskoj Primeri novi je pogodak zabio i Alen Halilović, koji je već u trećoj minuti izvrsno pogodio za vodstvo Las Palmasa na gostovanju kod Deportiva.

Domaćin je u 22. minuti ipak uspio doći do gola koji im je donio bod.

(Foto: Eintracht Frankfurt)