[VIDEO] Leko, Mitrović i Letica nesretno izgubili od Borussije, Rakitić asistirao u golijadi Barcelone: Želimo što više trofeja!

Barcelona

Krenula je nogometna Liga prvaka, u kojoj Luka Modrić s madridskim Realom, kod kuće protiv Rome, kreće u obranu naslova.

Ivan Rakitić bio je asistent za treći pogodak Barcelone u 4:0 domaćoj pobjedi nad PSV-om.

“Dobro smo odradili ovu utakmicu, iako još uvijek imamo stvari za popraviti. Najbitnije je da nastavljamo pobjeđivati,” rekao je hrvatski reprezentativac, koji je igru napustio pet minuta prije kraja: “Nismo na 100 posto svojih mogućnosti, ali malo po malo se približavamo tome, uživajući na terenu.”

“Poseban je osjećaj igrati Ligu prvaka i imao veliku želju osvojiti trofej, no želimo osvojiti i prvenstvo u Kup. Želimo da ova sezona bude s puno titula. “

Inter je s 2:1 dobio Tottenham. Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 64. minuti.

Liverpool je s 3:2, golom Firmina u sudačkoj nadoknadi, svladao PSG, još uvijek bez Dejana Lovrena u sastavu.

Marko Rog nije nastupio za Napoli u 0:0 remiju Napolija kod Crvene zvezde.

Atletico Madrid je s 2:1 slavio na gostovanju kod Monaca. U sastavu domaćina nije bilo Danijela Subašića, kao niti Nikole Kalinića u ekipi Madriđana.

Nesretan poraz Hrvata u Bruggeu

Club Brugge, kojeg s klupe vodi Ivan Leko, poražen je kod kuće od dortmundske Borussije s minimalnih 1:0. Christian Pulisic sretno je zabio pet minuta prije kraja u mrežu Karla Letice, nakon nespretne intervencije Mateja Mitrovića.

Galatasaray je s 3:0 nadigrao Lokomotiv iz Moskve. Ćorluka je u dresu ruskog prvaka odigrao cijeli dvoboj i zaradio žuti karton.

U srijedu još Livaja s AEK-om gostuje kod Ajaxa, Kramarić s Hoffenheimom igra kod Šahtara, Niko Kovač s Bayernom igra kod Benfice, Vlašić i moskovski CSKA igraju u Plzenu, Mandžukić s Juventusom gostuje u Valenciji, a Young Boys, koji je izbacio zagrebački Dinamo, dočekuje Manchester United.