[VIDEO] Atraktivan gol Lovrena u novom slavlju Liverpoola, Srna asistirao za pobjedu Cagliarija, Mandžukić za remi Juvea

Lovren, Božić

Dejan Lovren postigao je pogodak za Liverpool u sigurnoj i uvjerljivoj 4:0 domaćoj pobjedi nad Newcastleom.

Hrvatski reprezentativac spektakularno je zabio u 11. minuti, što je bio i jedini gol u prvom dijelu.

U nastavku su posao zaključili Salah, Shaqiri i Fabinho…

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

3 points ✔️ Clean sheet ✔️ That’s it wait…and a goal ✔️ #ynwa

Objavu dijeli Dejan Lovren (@dejanlovren06)

Liverpool na vrhu ljestvice engleskog Premiershipa ima 51 bod, šest više od Tottenhama i sedam od Manchester Cityja, koji je u ovom kolu poražen kod Leicestera.

Asistencije Mandžukića i Srne

U talijanskoj Serie A Juventus je još uvijek bez poraza, ali je upisao drugi remi sezone. Na gostovanju kod Atalante bio je u zaostatku od 56. minute, nekoliko minuta ranije ostao je bez isključenog Betancura, ali je u 78. minuti Mario Mandžukić asistirao Cristianu Ronaldu za konačnih 2:2.

Mandžukić je odigrao cijeli dvoboj, zaradio je i javnu opomenu, dok je u redovima domaćina Mario Pašalić bio na terenu do 67. minute.

Darijo Srna upisao je asistenciju u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena za pogodak Fariasa, jedini u 1:0 domaćoj pobjedi Cagliarija protiv Genoe.