[VIDEO] Nezaustavljivi Kramarić pogotkom i asistencijom nastavio sjajan niz, Pjaca zabio za pobjedu Schalkea, novo slavlje Nike Kovača!

Pjaca, Schalke

Andrej Kramarić nastavio je svoj fenomenalan golgeterski niz i na gostovanju kod Augsburga.

Hrvatski reprezentativni napadač zabio je u 30. minuti za vodstvo Hoffenheima, dok je početkom nastavka asistirao za konačnih 0:2.

Krama je na terenu bio do 73. minute, a ovo mu je bio šesti gol u posljednjih pet nastupa!

Fenomenalan je bio i Marko Pjaca, koji je krenuo u početnoj postavi Schalkea i u 37. minuti je zabio za 1:0 pobjedu svoje momčadi nad Herthom. Iz igre je izašao u 66. minuti, ispraćen ovacijama domaćih navijača…

Slavio je i Niko Kovač! Njegov Eintracht je kod kuće s minimalnih 1:0 svladao Hannover, pogotkom da Coste u 39. minuti utakmice.

Ante Rebić je igrao do 89. minute, kad je umjesto njega ušao Gaćinović. (Foto: Schalke 04)