[VIDEO] Peru nadigrao Vatrene, Meksiko ‘razbio’ Island!

Peru

U prvom nastupu u ovoj godini hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je u Miamiju pred više od 46 tisuća gledatelja pripremni dvoboj s Peruom, kojeg je izgubila s 2:0.

Prva je to pripremna utakmica Dalićevih izabranika uoči ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Prvi su pogodak postigli nakon 12. minuta igre, kada je Carrillo iskoristio propust hrvatske obrane, pucao, a lopta se odbila od Vide i završila iza Subašićevih leđa. Nastavak su Peruanci otvorili vrlo dobro i već u 48. minuti stigli do drugog pogotka. Farfan se probio do kaznenog prostora , a nakon njegovog pokušaja lopta dolazi do Floresa koji iz blizine trese mrežu za konačnih 2:0.

Imao je Peru još nekoliko prilika, dok je Hrvatska zaprijetila tek u završnici, koju je Peru zbog isključenja Yotuna odradio s igračem manje. Kramarić je bio najbliže pogotku, ali nije zatresao mrežu suparnika.

#peru #croatia #soccer

Objavu dijeli Fernando alvan (@hydrax_x)

Vatreni u noći s utorka na srijedu (4 sata) igraju u Dallasu dvoboj s Meksikancima, koji su u noćas odigranom dvoboju nadigrali Island s 3:0, golovima, Fabiana i dvostrukog strijelca Layuna.

Peru – Hrvatska 2:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 – Carrillo (12′), 2:0 – Flores (48′)

Žuti kartoni: Cueva (27′), Brozović (29′), Yotun (56′), Vrsaljko (76′)

Drugi žuti/Crveni karton: Yotun (75′)

Peru: Caceda, Trauco, Santamaria, Advincula, Ramos (od 72′ Araujo), Tapia (od 84′ Pena), Cueva (od 64′ Benavente), Yotun, Flores (od 67′ Hurtado), Carrillo (od 77′ Aquino), Farfan (od 88′ Ruidiaz). Izbornik: R. Gareca.

Hrvatska: Subašić, Strinić, Ćorluka, Vida, Vrsaljko, Brozović (od 56′ Kovačić), Rakitić, Modrić, Perišić (od 77′ Rebić), Mandžukić (od 72′ Pjaca), N. Kalinić (od 64′ Kramarić). Izbornik: Z. Dalić.