[VIDEO] Pobjeda za pamćenje u Bjelorusiji: Vozab, Jaganjac i Car odveli Gromove na vrh SEHA Gazprom lige

Nexe, Jaganjac, SEHA Gazprom

Fenomenalnu utakmicu odigrali su rukometaši Nexea te su pobjedom na teškom gostovanju u Brestu kod Meškova slavili s 30:25.

Gromovi su i na poluvremenu imali minimalnu prednost (13:14), koju su u nastavku samo još i povećali.

Sjajni su u napadu bili Tomi Vozab s devet i Halil Jaganjac sa sedam golova, dok je Moreno Car imao 11 obrana.

U dresu poraženih Pešić je zaustavio tek jednu loptu, dok su Obranović i Šime Ivić postigli svaki po dva pogotka.

Našičani su trenutno na sjajnom drugom mjestu i na dobrom su putu prema mjestu na završnom Final Four turniru SEHA Gazprom lige.

U idućem kolu regionalnog natjecanja Nexe 4. prosinca gostuje u Zagrebu, koji je u devetom kolu teško stradao kod slovačkog Tatrana Slavka Goluže.

RK Nexe: Lelić (1 obrana), Šipić 3, Gadža 1, Leban, Eter 1, Car (11 obrana), Buvinić, Jelinić 3, Vida, Lončar, Lavrič 2 , Tomić 1, Jaganjac 7, Celebi 3, Vozab 9
Trener: Hrvoje Horvat

(Foto: SEHA Gazprom)