[VIDEO] Rebić asistirao za prolaz Eintrachta, u polufinalu Europske lige igra protiv Kovačića

Eintracht

Ante Rebić asistirao je za drugi gol Eintrachta u 2:0 pobjedi nad Benficom, koja je ekipi iz Frankfurta osigurala polufinale Europske lige.

Portugalski velikan, koji je u osmini finala nakon produžetaka izbacio zagrebački Dinamo, u prvom je dvoboju četvrtfinala slavio s 4:2, međutim, na gostovanju nije uspio sačuvati stečenu prednost.

Rebić je odigrao sjajnu utakmicu, a Rodea je uposlio u 67. minuti dvoboja. Prvi gol zabio je u 37. minuti Kostić…

U polufinalu će igrati protiv Chelseaja, koji je s 4:3 svladao prašku Slaviju, nakon 1:0 u prvom dvoboju za londonsku momčad.

Mateo Kovačić je odigrao cijeli dvoboj za Plave.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

And we are on our way to @europaleague #semifinals #CHESLA @chelseafc

Objavu dijeli @ mateokovacic8

Upravo će se Eintracht i Chelsea boriti za mjesto u finalu, koje se ove godine igra u azerbajdžanskom Bakuu. Prvi dvoboj igra se 2. svibnja u Frankfurtu, dok je uzvrat u Londonu tjedan dana kasnije.

U drugom polufinalu sastaju se Valencija i Arsenal.