[VIDEO] Rijeka očekivano napunila mrežu Rudeša, ‘nula’ Intera i Slaven Belupa u Zaprešiću

Rijeka Rudeš

Nogometaši Rijeke pobijedili su Rudeš 5:1 u utakmici 13. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija, iako su gosti od 289. minute imali 1:1 na semaforu. Gorgon je realizirao kazneni udarac u 19. minuti, ali je Pantalon poravnao rezultat. Heber je u finišu prvog dijela vratio prednost domaćinu, dok je Čolak poslije deset minuta igra u nastavku zabio treći gol domaćih. Heber je 20-ak minuta prije kraja postigao svoj drugi pogodak, dok je Puljić poentirao za konačni rezultat.

“Bili smo u rezultatskoj neizvjesnosti puno duže nego što je trebalo s obzirom na broj prilika koje smo stvorili,” rekao je Igor Bišćan nakon slavlja protiv Rudeša.

“Dečki su uložili maksimalan trud i htijenje što je naravno minimum koji ekipa mora pružiti. Publika je mogla uživati, bila je lijepa atmosfera i mislim da smo na kraju utakmice i igrači i navijači otišli zadovoljni.”

Inter i Slaven Belupo su u Zaprešiću odigrali utakmicu bez pobjednika, ali i postignutih golova.

U petak Rudeš i gorica otvaraju 14. kolo. U subotu Osijek gostuje u Koprivnici, a Hajduk dočekuje Inter. U nedjelju Rijeka gostuje u Puli, a gradski derbi igraju Lokomotiva i Dinamo.