[VIDEO] Slavlje Cibosa u Beogradu: Ovdje ni s jačim sastavom nismo bili ni blizu pobjede

Cibona Mega Bemax

Košarkaši Cibone upisali su u Beogradu važnu pobjedu u regionalnoj ABA ligi. Na gostovanju kod Mega Bemaxa bilo je 72:76, uz sjajnu partiju Filipa Bundovića, koji je ubacio 26 poena i upisao devet skokova.

Toni Katić je dodao 22 poena.

“Loše smo otvorili utakmicu jer se nismo držali dogovora, a to je bio da ekipu Mege svedemo na igru 5 na 5 i da iskontroliramo skok. Tu smo vrlo loše reagirali, mislim da su oni imali 11 napadačkih skokova u prvoj četvrtini. Kako je utakmica išla, tako smo se pomalo dizali i prilagođavali na igru Mege. Nismo im dali da trče, u drugom poluvremenu smo iskontrolirali napadački skok i na kraju zasluženo dobili. Ovo je jako bitna utakmica za nas. Svaka je utakmica u ABA ligi teška, ali je ovo velika pobjeda za Cibonu jer prijašnjih sezona s jačim rosterima nismo bili ni blizu pobjede protiv Mege. Čestitke mojim dečkima, opet su pokazali da su talentirani, da vrijede i da imaju veliki karakter. Imali smo prije dva dana tešku utakmicu, pa put za Beograd i onda ova utakmica koja je igrana u podne, međutim, sve smo te probleme nadišli i dobili utakmicu,” rekao je nakon susreta trener Cibosa Ivan Velić.

Vukovi u srijedu igraju domaći prvenstveni dvoboj sa Zabokom, dok će 1. prosinca ugostiti Koper Primorsku.