[VIDEO] Spektakularan gol Rakitića u slavlju Barce, Subašić ‘popio’ tri komada u Dortmundu, Leko namučio Simeonea

Rakitić

Ivan Rakitić zabio je spektakularan pogodak u 4:2 pobjedi Barcelone na gostovanju kod Tottenhama.

Barca je povela već u drugoj minuti preko Coutinha, a Raketa je fenomenalno pogodio iz daljine u 28. minuti za 2:0 prednost na semaforu.

Početkom nastavka Kane je smanjio zaostatka Spursa, ali je ubrzo Messi ponovno Kataloncima vratio prednost od dva pogotka.

Lamela je u 66. minuti zabio za 2:3, ali je sjajni Argentinac svojim drugim pogotkom u finišu dvoboja potvrdio slavlje Barcelone.

Rakitić je odigrao cijeli dvoboj za pobjedničku momčad.

Inter je s 2:1 svladao SPV u Eindhovenu, Perišić i Brozović odigrali su svih 90 minuta. Šime Vrsaljko nije bio u sastavu.

Danijel Subašić ušao je na gostovanju u Dortmundu u završnici prvog dijela umjesto ozlijeđenog Benaglija, kod rezultata 0:0, ali je u nastavku morao čak tri puta vaditi loptu iz mreže svog Monaca.

Atletico je u Madridu s 3:1 nadigrao Club Brugge Ivana Leke. Gosti su se odlično držali, na poluvremenu su imali 1:1, a domaćin je drugo gol zabio u 67. minuti preko Griezmanna. Koke je tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio konačni rezultat. Letica je branio cijeli dvoboj, a Matej Mitrović je ostao na klupi Bruggea, baš kao i Nikola Kalinić u redovima Atletica.

Vedran Ćorluka s klupe je odgledao minimalni domaći poraz Lokomotiva od Schalkea, kao i Dejan Lovren, koji je među pričuvama odgledao minimalan poraz Liverpoola kod Napolija.