[VIDEO] Spektakularan pogodak i asistencija Rakitića u demontaži Huesce na Camp Nou

Rakitić, Hrvatska

Ivan Rakitić zabio je spektakularan pogodak za Barcelonu u demontaži Huesce, koja je završila 8:2 (3:2).

Raketa je fantastičnim udarcem postigao peti pogodak svog kluba u 52. minuti dvoboja na Camp Nou.

Sjajno ga je progirao Leo Messi, koji mu se tako na najbolji mogući način ‘odužio’ za asistenciju u 15. minuti susreta, za prvi gol Argentinca. Gosti su poveli u trećoj minuti, ali nisu imali izgleda za pozitivan rezultat. Messi i Suarez dali su na kraju svaki dva komada, a Dembele, Rakitić i Alba po jedan. Pulido je zabio autogol.

Rakitić je teren napustio u 71. minuti, a umjesto njega je ušao Vidal.

Vatreni se u ponedjeljak okupljaju u Portugalu gdje ih 6. rujna čeka prijateljski dvoboj s aktualnim europskim prvakom, dok izabranike Zlatka Dalića 11. rujna čeka premijerni dvoboj Lige nacija kod Španjolaca.

Barca i Real jedini nakon tri kola imaju sve tri pobjede.