[VIDEO] Tudor pred svojim navijačima izgubio ‘najvažniji’ ovosezonski derbi, Kalinić zabio i promašivao u remiju Fiorentine

Galata

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić bio je strijelac za Fiorentinu koja je u posljednjoj utakmici 26. kola talijanskog prvenstva na svom terenu odigrala 2:2 (2:0) protiv Torina.

Viole su nakon gola Kalinića u 38. minuti imale 2:0 prednost, koju nisu uspjela sačuvati do kraja dvoboja.

Hrvatski napadač je samo u prvom poluvremenu imao još tri velike prigode, međutim, nije ih realizirao. Cijelu utakmicu je proveo na terenu, kao i Milan Badelj. Hrvoje Milić bio je na klupi.

Kaliniću je ovo 12. pogodak u Serie A, a Fiorentina je na ljestvici na osmom mjestu s 41 osvojenim bodom. Vodeći Juventus Mandžukića i Pjace ima čak 66 bodova.

U velikom derbiju 22. kola turskog nogometnog prvenstva vodeći Bešiktaš je kao gost minimalno (0:1) svladao Galatasaray, kojega s klupe vodi hrvatski trener Igor Tudor.

Galatasaray sada za vrhom ljestvice turskog prvenstva zaostaje čak deset bodova, a u dva susreta na klupi turskog velikana osvojio je samo jedan bod. (Foto: Twitter)