[VIDEO] Žuti upisao prvu pobjedu na klupi BiH, Argentina bez Messija nadigrala Italiju, Nigerija slavila u Poljskoj

Prosinečki, NS BIH

Robert Prosinečki upisao je prvu pobjedu na klupi Bosne i Hercegovine. Nan gostovanju u Bugarskoj slavio je s minimalnih 1:0, pogotkom Kodre u 20. minuti susreta.

Domaći su kraj dočekali s desetoricom, Raynov je u finišu zaradio drugi žuti karton.

“Prvo poluvrijeme smo igrali dobro i mogu biti zadovoljan. Ipak, nedostaje nam uigranosti. Dobro je pobijediti radi samopouzdanja i mislim da ćemo biti sve bolji. Vlastitim greškama dali smo im šanse za pogotka, ali smo bili opasni. Pobijedili smo dobru reprezentaciju i moramo biti zadovoljni,” rekao je nakon pobjede.

Hrvatski suparnici na svjetskom prvenstvu, Argentina i Nigerija, upisali su pobjede. Argentinci svladali Italiju golovima u posljednjih 15-ak minuta. Prvo je zabio Banega, a pobjedu je potvrdio Lanzini, pet minuta prije kraja. Messi je odgledao cijeli dvoboj s klupe.

Nigerijci su golom Mosesa iz penala u 61. minuti svladali Poljsku.

Hrvatska u noći s petka na subotu (1.30 sati) igra u Miamiju protiv Perua, dok je Islandu protivnik Meksiko. (Foto: NS BIH)