Završnica MC Zagreb Winter Cupa u izravnom prijenosu na SPTV-u, poznata i reprezentacija turnira!

Zagreb Winter Cup, Vedran Tolić

U subotu započinje velika završnica četvrtog izdanja MC Plus Zagreb Winter Cupa u SC Lučko. Nakon što se odigraju polufinala u kategorijama mladeži, reprezentacija turnira odigrat će revijalnu utakmicu protiv perspektivnog drugoligaša iz Omiša, MNK Olmissum. Omišani su trenutno vodeći sastav Druge HMNL – jug te su glavni pretendenti za ulazak u Prvu HMNL. S klupe ih vodi jedan od najboljih hrvatskih trenera Ivica Osibov, a u kadru imaju brojne igrače koji su dio svojih karijera igrali u najboljim hrvatskim malonogometnim klubovima.

Prošle godine reprezentacija turnira igrala je protiv MNK Aurelia Futsal iz Vinkovaca, a slavili su Vinkovčani rezultatom 5:2.

Poznat je i konačan popis reprezentacije MC Plus Zagreb Winter Cupa. Reprezentativce će s klupe voditi Korab Morina, proslavljeni hrvatski malonogometaš, koji je i lani obavljao funkciju izbornika reprezentacije.

VRATARI
Karlo Maloševac (MNK Špansko Poliklinika Milojević)
Stjepan Sučić (Igraonica Sportić)
Leonardo Klepac (BTP Sesvete)

IGRAČI
Josip Brkić (Škvadra 86)
Ivan Tisanić (Mili i cvjetno društvo)
Luka Sedlaček (Igraonica Sportić)
Goran Mihovljanec (Niskogradnja Veverec)
Genc Ahmeti (Papa štrumpf)
Matej Ćosić (MNK MC Plus)
Niko Tolj (Pokop.hr)
Toni Aljinović (Lupema autodijelovi)
Antun Grozdek (CB Bull)
Marin Krajina (Lyon)
Josip Pavek (Pisarovina)
Ivan Matanović (Texas)

MC Plus Zagreb Winter Cup, RASPORED ZAVRŠNICE

Petak, 12. 1. – NC ŠALATA
21:05 MNK MC Plus – Lupema autodijelovi (U-21)
21:40 Poliklinika Milojević – Futsal Super Chicks (žene)
22:15 MNK Alumnus SC Flegar – ŽNK Graničar Đurđevac (žene)
22:50 MNK Meteora Futsal – Tempo Spft Beograd (žene)

Subota, 13. 1. – SC LUČKO
13:15 U-19, polufinale
Bucifal – Niskogradnja Veverec (SPTV, uživo)
14:05 U-19, polufinale
Trakošćan – CB Li La (SPTV, uživo)
14:55 U-17, polufinale
Jo-Kom gradnja – BTP Sesvete (SPTV, uživo)
15:45 U-17, polufinale
Pokop.hr – AC Mužar (SPTV, snimka u ponedjeljak u 17:15h)
17:00 U-21, polufinale
Škvadra 86 – Texas (SPTV, uživo)
17:50 U-21, polufinale
Igraonica Sportić – pobjednik MNK MC Plus/Lupema autodijelovi (SPTV, uživo)

19:00 revijalna utakmica: Reprezentacija turnira – MNK Olmissum (SPTV, uživo)

20:15 žene, polufinale
pobjednik MNK Meteora Futsal/Tempo Soft Beograd – pobjednik Poliklinika Milojević/Futsal Super Chicks (SPTV, uživo)
21:30 žene, polufinale
ŽMNK MC Plus – pobjednik MNK Alumnus SC Flegar/ŽNK Graničar Đurđevac (SPTV, uživo)

Nedjelja, 14. 1. – SC LUČKO
11:00 utakmica za 3. mjesto U-17
11:40 utakmica za 3. mjesto U-19
12:20 utakmica za 3. mjesto U-21
13:00 utakmica za 3. mjesto žene

13:45 Dodjela nagrada za 3. i 4. mjesto

14:15 finale U-21 (SPTV uživo)
15:45 finale U-17 ili U-19 (SPTV, snimka u ponedjeljak u 18:05h)
17:00 finale U-17 ili U-19 (SPTV, uživo)
18:00 finale Žene (SPTV uživo)

19:15 Dodjela nagrada za 1. i 2. mjesto te dodjela pojedinačnih priznanja

(Foto: Vedran Tolić)

NOGOMET
Tagged with: ,