Pašalić na posudbi kod Subašića: “Prva stvar koja mi padne na pamet na spomen Monaca je – Dado Pršo!”

Mario Pašalić, Twitter, Monaco

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić, član londonskog Chelsea, iduću će se godinu provesti na posudbi u Monacu, ekipi koja je ove godine stigla do četvrtfinala Lige prvaka i koja će i iduće sezone nastupati u elitnom europskom nogometnom natjecanju.

Pašalić je prošlu sezonu proveo na kaljenju u španjolskom Elcheu, a sada će se priključiti Danijelu Subašiću, hrvatskoj reprezentativnoj ‘jedinici’.

“Sretan sam što sam stigao u ovaj klub, a prva stvar koja mi padne na pamet kada netko spomene Monaco je – Dado Pršo! Nadam se da ću pomoći ekipi da napravi dobre rezultate, kao prošle sezone. Nadam se i bolje. Subašić mi je kolega iz reprezentacije, razgovarali smo, prijatelji smo i dao mi je savjet da dođem ovdje, jer sve odlično. Nadam se kako će ovo biti dobra sezona za mene i jedva čekam ponedjeljak da počnem s treningom,” rekao je kratko Pašalić na predstavljanju.

Prošle sezone je ovaj 20-godišnji bivši Hajdukovac je odigrao 31 utakmicu u Primeri i zabio tri pogotka.

U Chelsea je na jednogodišnju posudbu iz Monaca stigao Falcao, što je sigurno i olakšalo dolazak Pašalića u Kneževinu. (Foto: Twitter)

Pašalić, Twitter

NOGOMET

Ostavi komentar