Braća Bryan zaustavila Dodiga i Mela u pariškom polufinalu, prilika za novi obračun već u utorak na ATP World Tour Finalsu u Londonu

Ivan Dodig FotoBNP PARIBAS MASTERS FFT ST

Ivan Dodig FotoBNP PARIBAS MASTERS FFT STHrvatski tenisač Ivan Dodig, zajedno u par s Brazilce Marcelom Melom nije ušao u finale Masters 1000 turnira u pariškom Bercyju. Bolji su od njih bili Bob i Mike Bryan, možda i najbolja kombinacija u povijesti tenisa, s 2-0 u setovima. Bilo je 6:4, 7:5 za Amerikance, koji su tako Dodigu i Melu uzvratili za nedavni poraz u finalu turnira u Šangaju.

Hrvatsko-brazilski par imao je prednost breaka u prvom setu, vodio 3:0, ali je na kraju protivnik stigao do preokreta i serijom gemova stigao do seta. U drugoj dionici Dodig i Melo bili su još bliže osvajanju seta, vodili su 5:2, imali su set loptu kod 5:3, ali braća Bryan ponovno se vraćaju u igru i dolaze na kraju do konačne pobjede.

U ponedjeljak započinje ATP World Tour Finals u londonskoj O2 Areni, a svoje mjestu među elitom i osam najboljih svjetskih teniskih ovosezonskih parova Dodig i Melo već su prije osigurali. No, upravo će protiv braće Bryan u utorak na teren, kao prvih suparnika u skupini. (Foto: FFT/ST)