Cedevita kod kuće izgubila od Partizana: Dobro smo igrali u zadnjim minutama, ali to nije bilo dovoljno

KK Cedevita

U prvom kolu ABA lige Cedevita je u Domu sportova poražena od Partizana 87:84.

Hrvatski prvak je na poluvremenu imao 21 koš zaostatka, a dvije minute prije kraja susreta uspjela je doći na poen minusa (78-79). No, u završnici košarkaši Cedevite nisu imali dovoljno koncentracije za potpuni preokret.

U dresu Cedevite Cobbs je upisao 19 poena i pet asistencija, Bell je zabio 19 poena, a Benite je ubilježio 11 poena, šest skokova i tri asistencije.

“Hvala navijačima što su došli. Što se tiče utakmice, nisam očekivao da ćemo raditi takve stvari kakve smo radili u prvih 20 minuta. Sve što smo pokušavali napraviti bilo je prekasno, a oni su nas u prvom poluvremenu uništili fizički, taktički i tehnički. Mi smo tada pokušali igrati presing po cijelom terenu jer smo morali nešto učiniti. U svlačionici smo razgovarali i dobro smo kasnije reagirali. Imali smo šansu da pobijedimo u zadnjih minutu i pol. Međutim, važno je da znamo što moramo raditi tijekom svih 40 minuta. Ponosan sam na ono kako je momčad odigrala  zadnjih minuta, no to nije bilo dovoljno. U prvih 20 minuta igrali smo premekanu obranu,” rekao je nakon utakmice trener Cedevite Sito Alonso.

U ponedjeljak Zadar gostuje kod FMP-a. (Foto: KK Cedevita)