[VIDEO] Mandžukić s dva pogotka junak preokreta protiv Napolija, Krama zabio u porazu Hoffenheima, Kova asistirao u remiju s Liverpoolom

Mandžukić, Juventus

Mario Mandžukić bio je ključan čovjek preokreta i pobjede Juventusa nad Napolijem, u derbiju sedmog kola Serie A.

Gosti su vodili od desete minute, no, Mandžo u 26. minuti glavom zabija za izjednačenje, a početkom nastavka pogađa za 2:1 Juvea.

Konačnih 3:1 postavio je Bonucci, nakon još jedne asistencije Ronald, koji je uposlio Marija za prvi gol, dok je prije drugog pogotka pogodio vratnicu.

Mandžukić je uz ovacije tribina teren napustio u 84. minuti, dok Marko Rog nije igrao za Napoli.

Juventus je u sedam utakmica upisao svih sedam pobjeda, dok je ovo Napoliju već drugi poraz.

U šestom kolu Bundeslige u listu strijelaca upisao se i Andrej Kramarić, ali je njegov Hoffenheim kod kuće izgubio od Leipziga s 2:1.

Chelsea i Liverpool odigrali su u Londonu bez pobjednika 1:1. Domaćin je poveo u 25. minuti, preko Hazarda, na asistenciju Matea Kovačića, dok je Liverpool izjednačio minutu prije kraja. Zabio je Sturridge.

Kovačić je na travnjaku bio do 81. minute, dok Dejan Lovren nije igrao za Redse. Na vrhu su nakon sedam kola Manchester City i Liverpool s 19 bodova, dok Chelsea ima dva manje.