Mladi nogometaši Dinama od 18 sati također gostuju kod grčkog Olympiakosa, u sklopu četvrtog kola UEFA Youth League natjecanja, juniorske Lige prvaka.
Nakon tri odigrana kola jedino Arsenal ima sve pobjede, dok su Dinamo i Olympiakos izjednačeni s četiri osvojena boda. Bayern je na dnu bez osvojenog boda.
Za utakmicu s Olympiakosom konkuriraju Vujica, Čabraja, Borevković, Slunjski, Kulenović, Plantak, Tomiček, Sabolović, Božić, Matić, Fintić, Horkaš, Knežević, Šunjić, Olmo, Gojak, Benković, Miškić. Cvitanović je još uvijek bez igrača koji su na U-17 Svjetskom prvenstvu u Čileu ispali na korak od polufinala.
“Pred nama je jako bitna utakmica i naravno da neće biti lako. Gostujemo kod Olympiacosa, bit će teško jer igramo na gostujućem terenu, a i zbog toga što smo u Zagrebu vidjeli kakva je momčad Olympiacos. Naravno, ne trebamo u prvom redu gledati njih nego trebamo brinuti o sebi i o tome kako ćemo igrati,” rekao je za službenu stranicu Dinama Mario Cvitanović, trener juniorske momčadi.
Prvoplasirana ekipa iz svake skupine ulazi izravno u osminu finala, dok će drugoplasirani u razigravanje. (Foto: Nogometna škola Dinamo)
UEFA Youth League, skupina F, poredak:
1. Arsenal U19 3 3 0 0 7:2 9
2. Olympiakos U19 3 1 1 1 5:5 4
3. Dinamo Zagreb U19 3 1 1 1 4:5 4
4. Bayern U19 3 0 0 3 1:5 0