Ergović: “Zadovoljan sam ždrijebom, vjerujem da će Varaždin biti uspješniji od Talijana”

Nexe, Našice, dvorana, publika

Rukometaši Nexea igrat će u 2. kolu EHF kupa s boljim iz susreta našeg Varaždina i talijanskog Romagna Handball, koji će na teren Susreti prve runde 5. ili 6. rujna, a uzvrat je tjedan dana kasnije.

Josip Ergović, predsjednik RK Nexe poručio je: “Zadovoljan sam! S obzirom da smo mogli izvući jake i nezgodne klubove Chamberya, Dinamo Bukurešta ili švedskog  Ystadta. Bez obzira s kim igrali put neće biti dalek, a vjerujemo kako će Varaždin biti uspješniji od Talijana.”

Gromovi su bili nositelji na izvlačenju u Beču, a prvu utakmicu će igrati 10. ili 11. listopada u Našicama. Uzvrat je tjedan dana kasnije.

Poreč u prvome kolu igra protiv izraelskog Maccabi Rishon Lezion.

U sjedištu EHF-a  izvučeni su i parovi Challenge i EHF kupa u obje konkurencije te Kupa kupova za žene.

Rukometašice Zameta u drugom kolu kvalifikacija Kupa EHF-a igraju protiv luksemburškog Dudelangea, dok će Umažanke igrati u drugom pretkolu Kupa pobjednica kupova protiv švicarskog Zuga iz Švicarske. Podravka će sudjelovati u Ligi prvakinja, dok je Lokomotiva zbog teške financijske situacija odustala od europskih nastupa.

AKTUALNO RUKOMET

Ostavi komentar