Kovačić: “Želim se dokazati u Interu, pogotovo nakon predsjednikovih riječi koji vjeruje da ću postati vrhunski igrač”

Mateo Kovačić, pripreme, Foto F.C. Internazionale

Mateo Kovačić, pripreme, Foto F.C. InternazionaleHrvatski reprezentativac Mateo Kovačić najavio je novu sezonu, u kojoj se nada dobrim igrama svog Intera i nastavku nogometnog razvoja.

“Zadržao sam ritam treninga i tijekom odmora tako da mi nije teško odrađivati pripreme”, rekao je Kovačić u razgovoru za talijansku Gazzettu dello Sport.

Kovačić je naglasio kako se nada uspjehu svojih crno-plavih u svim natjecanjima te ističe: “Dobra igra Intera omogućit će i moj napredak i razvoj. Želim se dokazati, pogotovo nakon predsjednikovih riječi koji vjeruje da ću postati vrhunski igrač”.

Prema Kovačićevu mišljenju, bolji učinak u završnici Interovih akcija podigao bi ukupan dojam o njegovim nastupima u klupskom dresu.

“Bit ću kompletan igrač tek kada počnem postizati oko deset golova svake sezone”, zaključio je mladi hrvatski nogometaš. (www.hns-cff.hr, Foto: F.C. Internazionale Milano)

AKTUALNO NOGOMET
Tagged with:

Ostavi komentar