Preokret Lokosa za prekid niza bez pobjeda i očuvanje četvrte pozicije

Tomić, NK Lokomotiva Zagreb

Nogometaši Lokomotive svladali su na svom travnjaku Slaven Belupo rezultatom 3:1, nakon što su gosti poveli golom Ivana Krstanovića iz kaznenog udarca u 34. minuti utakmice.

Radonjić je poravnao rezultat neposredno prije odlaska na odmora, a potpuni preokret Lokosa donijeli su Rakić početkom nastavka i Radonjić svojim drugim pogotkom, 20-ak minuta prije kraja utakmice, za prekid ‘crnog’ niza od pet utakmice bez pobjede.

U nedjelju Dinamo gostuje u Velikoj Gorici, a derbi na Rujevici igraju Rijeka i Osijek.

NK Lokomotiva: Grbić – Hujber, Majstorović, Kolinger, Datković – Uzuni, Ivanušec (od 89. Drožđek), Burić, Jakić – Radonjić (od 90. Babić), Rakić (od 68. Kastrati). Trener: Goran Tomić.

NK SLAVEN BELUPO: Filipović – Karamarko (od 73. Bongongui), Nowak, Šarlija, Goda – Jajalo, Vidović, Puclin –Doležal, Krstanović (od 85. Jelić), Menalo (od 46. Doležal). Trener: Ivica Sertić.

(Foto: NK Lokomotiva Zagreb)