Hrvatski reprezentativac Tomislav Marković je uspješno operiran u zagrebačkom KBC-u Rebru, nakon što je preživio srčani udar prije dva tjedna u Osijeku.
“Ugrađen mu je ICD uređaj i ako sve bude u redu na viziti, već bi sutra mogao izaći iz bolnice. Doktor je jako zadovoljan operacijom koja je odrađena pod lokalnom anestezijom, a Tomislav kaže da su dva sata operacije pričali o gimnastici.”
“Pozitivan je kao i uvijek što je bio i sigurni smo da je najgore iza njega. Veseli se da se napokon vrati svojoj obitelji u Osijek,” rekao je hrvatski izbornik i Tomislavov trener Vladimir Mađarević.
Nažalost, izgleda kako je nakon ovakve ozbiljne traume profesionalna sportska karijera Tomislava Markovića okončana.