[VIDEO] Bogdanović predvodio Pacerse do novog slavlja, Hezonja ponovno u početnoj postavi

Bojan

Bojan Bogdanović odigrao je još jednu odličnu NBA utakmicu, u domaćoj pobjedi Pacersa nad Atlantom 112:87.

Ubacio je 21 poen, uz tri skoka, dvije asistencije, dvije ukradene, ali i izgubljene lopte.

Iz igre je šutirao 8/15, a pogodio je dvije trice iz tri pokušaja.

U porazu Lakersa kod Denvera 125:116 Ivica Zubac dobio je osam minuta. Nije ubacio koš (0/4), ali je imao pet skokova i blokadu.

Mario Hezonja je zbog izostanka Gordona ponovno dobio priliku u početnoj postavi Magica, a u 94:88 porazu kod Sacramenta istaknuo se tek atraktivnim zakucavanjima.

Za 33 minute je ubacio 11 poena, uz pet skokova, asistenciju i ukradenu loptu. Šutirao je 5/13 (1/3 za 3p).

U porazu Clevelanda kod LA Clippersa 116:102 Ante Žižić na terenu je proveo sedam minuta, a upisao je četiri poena (2/2) i dva skoka.