[VIDEO] Bogdanović predvodio veliki preokret Pacersa protiv Thundera, Žižić i Šarić dvoznamenkasti u porazima

Indiana Babo

Bojan Bogdanović ponovno je bio istaknuti pojedinac Pacersa u velikom preokretu protiv Oklahome za konačno slavlje 108:106.

Thunder je u drugom poluvremenu imao i 19 poena prednosti, ali je Indiana uspjela na kraju doći do vrijedne pobjede.

Bogdanović je za 35 minuta na terenu upisao 23 poena, četiri skoka i pet asistencija. Iz igre je imao 7/16, ubacio je dvije trice iz pet pokušaja, dok je s linije slobodnih bacanja imao 7/11.

U samoj završnici Babo je promašio šut, ali je Matthews ‘popravio’ stvar, manje od dvije sekunde prije kraja. Westbrook u posljednjem napadu nije pogodio tricu…

Cleveland je poražen kod Orlanda sa 120:91. Ante Žižić krenuo je u početnoj postavi i za pola sata na parketu ostvario 11 poena (5/11), osam skokova i jednu asistenciju.

Dario Šarić izgubio je s Minnesotom kod Utah Jazza 120:100, a za nešto manje od 22 minute u igri zabio je deset poena (4/8), uz jedna skok i asistenciju. promašio je sva tri pokušaja za tricu…