[VIDEO] Double-double Šarića u nevjerojatnom porazu 76ersa od aktualnih prvaka

Šarić, 76ers

Dario Šarić ubacio je 13 poena, uz deset skokova, u nevjerojatnom porazu Philadelphije od aktualnih prvaka Golden State Warriorsa 124:116.

76ersi su u prvoj četvrtini zabili spektakularnih 47 poena, na poluvremenu je bilo 74:52, a onda je krenu uragan Warriorsa. Treću dionicu su gosti dobili sa 47:15 i u posljednjoj su bez većih problema kontrolirali rezultat i upisali pobjedu.

Šarić je na terenu proveo 37 minuta, iz igre je pucao tek 6/17, a zabio je samo jednu tricu iz četiri pokušaja. Imao je i četiri asistencije, dvije ukradene lopte i jednu blokadu, no, dodao je i dvije izgubljene lopte i dva šuta su mu bila blokirana.

U teškom domaćem porazu 85:125 od Utah Jazza, Mario Hezonja je za Magic odigrao 14 minuta te je upisao četiri poena i četiri skoka te jednu ukradenu loptu i blokadu.

Iz igre je pucao tek 2/8, promašio je obje trice koje je uputio prema suparničkom košu, a imao je i dvije izgubljene lopte.