[VIDEO] Dvostruki strijelac Kramarić spektakularno zabio iz slobodnjaka, Rebić pogodio u slavlju Kovačevog Eintrachta

Kramarić, Hoffenheim

Andrej Kramarić u prošlom je kolu prekinuo višemjesečni golgeterski bundesligaški post, a u novom kolu kod kuće protiv Mainza zabio je dvaput, posebno impresivno u samoj završnici dvoboj iz slobodnog udarca…

Hrvatski reprezentativac pogodio je mrežu gostiju u 67. minuti za 2:1, ali i dvije minute prije isteka regularnog vremena, za konačnih 4:2 protiv Mainza.

Hoffenheim je nakon 22 odigrane utakmice na osmoj poziciji s 31 bodom, koliko imaju i Augsburg, Hannover i Borussia Mönchengladbach, koja ima utakmicu manje.

Nakon ulaska u polufinale njemačkog Kupa Eintracht Nike Kovača upisao je i prvenstvenu 4:2 pobjedu kod kuće protiv Kölna. Strijelac je ponovno bio i Ante Rebić, koji je u 15. minuti načeo mrežu gostiju, a bio je igrač utakmice prije nekoliko dana u slavlju frankfurtske momčadi u četvrtfinalu DFB-Pokala. Rebić je na terenu bio do 82. minute.